HOME PLANNER

Kurs angielskiego - ucz się angielskiego w 10 minut i inspiruj się organizacją przytulnego, wygodnego i funkcjonalnego domu.

Marzysz, żeby swobodne znać angielski.
Brakuje Ci czasu na naukę?

Chciałabyś z łatwością zadawać pytania po angielsku i w prosty sposób odpowiadać innym. Potrzebujesz utrwalić najczęściej używane zwroty. Chcesz poćwiczyć słówka przydatne w codziennych sytuacjach. Chciałabyś słuchać angielskiego w tempie dostosowanym do osób uczących się.

 

Lubisz urządzać Twój dom? To temat, który Cię interesuje. Widzisz, jak drobne zmiany mogą przynieść świetny efekt, a piękny dom może być funkcjonalny i niedrogo urządzony.


Na kursie HOME PLANNER uczysz się angielskiego. Ten kurs to jednak coś więcej. Znajdziesz tu dużo pomysłów i porad, które zainspirują Cię do urządzania wymarzonego domu. Poznaj je teraz!

KURS ANGIELSKIEGO


Home Planner to kurs angielskiego, dzięki któremu uczysz się codziennie i odkrywasz inspiracje do urządzania wymarzonego domu.Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

  • uczyłaś się już angielskiego, ale nadal czujesz się początkująca
  • często brakuje Ci słówek
  • rozumiesz proste zdania po angielsku, ale marzysz o oglądaniu filmów bez napisów
  • masz poczucie, że przydałoby się uporządkować podstawową wiedzę z języka angielskiego
  • chcesz tworzyć proste wypowiedzi, zadawać pytania i z łatwością opowiadać o zajęciach, które lubisz, jak wygląda Twój dzień, co planujesz, czego nie potrzebujesz i wielu innych
 
 

Jak wygląda platforma kursu?

Kurs HOME PLANNER jest dostępny na platformie kursu. Znajdziesz tu wszystkie nagrania, materiały i ćwiczenia. Dostaniesz do nich dostęp na zawsze. Kurs możesz realizować w swoim tempie i w każdej chwili wrócić do materiałów.

Jesteś ciekawa, co dokładnie dostaniesz?

  • 21 nagrań video

Każde nagranie video to lekcja angielskiego. Krok po kroku uczysz się zadawać pytania i odpowiadać na nie. Lekcje są po angielsku, w tempie dostosowanym do osób uczących się. Każda lekcja to interesujacy temat i pakiet nowych słówek.

  • Ćwiczenia w Workbook

Do każdego nagrania przygotowany jest Workbook. To świetne uzupełnienie lekcji video i sposób na utrwalenie wiadomości. Pobierz go i wydrukuj. Możesz też uzupełniać go na komputerze, bo to edytowalny plik pdf.

  • Interaktywne fiszki do nauki słówek

Nauka słówek może być świetną zabawą. Dzięki interaktywnym fiszkom do słówek ćwiczysz przydatne zwroty i wyrażenia. To pomoże Ci swobodnie mówić po angielsku.

  • Ciekawe dodatkowe materiały

Odkryj dużo ciekawych materiałów. Zrób quizy, dzięki którym poznasz swój styl. Zobacz katalog stron internetowych, które Cię zainspirują. Poznaj dodatkowe materiały, dzięki którym nauka angielskiego będzie codzienną przygodą.

 

Zobacz kurs Home Planner od środka. Rozwiń spis treści na dole tej strony internetowej i obejrzyj wybrane lekcje za darmo. Zobacz już teraz!

Ucz się angielskiego bez wychodzenia z domu.
Nawet jeśli masz tylko 10-15 minut dziennie. Zapisz się już dziś!

Zacznij teraz!Autor kursu


Ewa Beczek
Ewa Beczek

Nauczycielka angielskiego, żona i mama trojga dzieci. Absolwentka anglistyki i psychologii z 12 –letnim doświadczeniem zawodowym. Twórczyni Happy Kids Talk: kursów angielskiego online dla zabieganych mam i podcastów pod tym samym tytułem. Opowiada w nich, jak skutecznie się uczyć i motywować, jak rozwijać talenty własne i swoich dzieci, a także jak organizować dom i kreatywnie spędzać czas z rodziną. Wierzy w metodę działania małymi kroczkami i pokazuje innym mamom, jak sprytnie wpleść naukę języka w napięty harmonogram codziennych obowiązków.


Program kursuZacznij teraz!