Ezvlwphwtdmfwr7bk0hq

HOME PLANNER

Ucz się angielskiego w 10 minut i organizuj przytulny, wygodny i funkcjonalny dom.

Marzysz, żeby swobodne znać angielski.
Brakuje Ci czasu na naukę?

Chciałabyś z łatwością zadawać pytania po angielsku i w prosty sposób odpowiadać innym. Potrzebujesz utrwalić najczęściej używane zwroty. Chcesz poćwiczyć słówka przydatne w codziennych sytuacjach. Chciałabyś słuchać angielskiego w tempie dostosowanym do osób uczących się.

 

Lubisz urządzać Twój dom? To temat, który Cię interesuje. Widzisz, jak drobne zmiany mogą przynieść świetny efekt, a piękny dom może być funkcjonalny i niedrogo urządzony.


KURS ANGIELSKIEGO


Home Planner to kurs angielskiego, dzięki któremu uczysz się codziennie. W dowolnym czasie i miejscu. Wygodnie i z przyjemnością.Jak wygląda platforma kursu?

Kurs HOME PLANNER jest dostępny na platformie kursu. Znajdziesz tu wszystkie nagrania, materiały i ćwiczenia. Dostaniesz do nich dostęp na zawsze. Kurs możesz realizować w swoim tempie i w każdej chwili wrócić do materiałów.

Na kursie HOME PLANNER uczysz się angielskiego. Ten kurs to jednak coś więcej. Znajdziesz tu dużo pomysłów, inspiracji i porad. Poznaj je teraz!

Lubisz urządzać Twój dom? Wiesz, że drobne zmiany mogą przynieść świetny efekt, a piękny dom może być funkcjonalny i niedrogo urządzony.


Jesteś ciekawa, co dokładnie dostaniesz?

  • 21 nagrań video

Każde nagranie video to krótka lekcja. Krok po kroku uczysz się zadawać pytania i odpowiadać na nie. Lekcje są po angielsku, w tempie dostosowanym do osób uczących się. Na każdej lekcji słuchasz angielskiego.

  • Ćwiczenia w Workbook

Do każdego nagrania przygotowany jest Workbook. To ćwiczenia, dzięki którym utrwalisz to, czego się uczysz. Workbook ma 17 stron. Pobierz go i wydrukuj. Jeśli nie chcesz go drukować, możesz też uzupełniać go w pliku. To plik pdf, który jest edytowalny.

  • Interaktywne fiszki do nauki słówek

Nauka słówek może być świetną zabawą. Dzięki interaktywnym fiszkom do słówek ćwiczysz przydatne zwroty i wyrażenia. To pomoże Ci swobodnie mówić po angielsku.

  • Ciekawe dodatkowe materiały

Odkryj dużo ciekawych materiałów. Zrób quizy, dzięki którym poznasz swój styl. Zobacz katalog stron internetowych, które Cię zainspirują. Poznaj dodatkowe materiały, dzięki którym nauka angielskiego będzie codzienną przygodą.

 

Ucz się angielskiego bez wychodzenia z domu.
Nawet jeśli masz tylko 10-15 minut dziennie. Zapisz się już dziś!

Zacznij teraz!Autor kursu


Ewa Beczek
Ewa Beczek

Nauczycielka angielskiego, żona i mama trojga dzieci. Absolwentka anglistyki i psychologii z 12 –letnim doświadczeniem zawodowym. Twórczyni Happy Kids Talk: kursów angielskiego online dla zabieganych mam i podcastów pod tym samym tytułem. Opowiada w nich, jak skutecznie się uczyć i motywować, jak rozwijać talenty własne i swoich dzieci, a także jak organizować dom i kreatywnie spędzać czas z rodziną. Wierzy w metodę działania małymi kroczkami i pokazuje innym mamom, jak sprytnie wpleść naukę języka w napięty harmonogram codziennych obowiązków.


Program kursuZacznij teraz!