Lekcja online - 60 minut

Zapraszam Cię na profesjonalne lekcje online. Ćwicz mówienie po angielsku!

Czy chcesz ćwiczyć mówienie po angielsku i szybko poczuć się pewnie w rozmowach po angielsku na różne tematy?

Zapisz się do LEKCJE ONLINE, gdzie ćwiczysz mówienie. Lekcje są świetnie przygotowane i czas jest wykorzystany w 100%. To coś dla Ciebie? Zapisz się już dziś.


Wybierz termin poniżej!

Lekcja angielskiego, 60 minut, online

Każdą lekcję wykorzystamy maksymalnie na ćwiczenia mówienia po angielsku. Wiem, że lekcje muszą być ciekawe i inspirujące, dlatego otrzymasz najlepsze materiały i poznasz ciekawe sposoby na naukę angielskiego.

Koszt 70zł. Płatność z góry za zajęcia. Jeśli nie możesz być na lekcji, zostanie to odliczone.

Co znajdziesz na lekcjach online?

Skuteczne ćwiczenia słownictwa

Na lekcjach przećwiczymy najbardziej przydatne słówka i wyrażenia. Dzięki nowoczesnym sposobom na naukę, słówek nauczysz się szybciej i zapamiętasz na dłużej.

Świetna atmosfera i przyjemna nauka

Na lekcjach możesz liczyć na świetną atmosferę. Nauka będzie przyjemnością i nie będziesz się nudzić. To utrzyma Twoją motywację do nauki.

Ciekawe dodatkowe materiały

Otrzymasz dostęp do materiałów z lekcji oraz dodatkowych ciekawych ćwiczeń. To zadania dla chętnych, które jeszcze lepiej utrwalą materiał.

Jak wyglądają lekcje online?

Lekcje odbywają się na platformie do spotkań online. Na lekcjach mówimy po angielsku. Nie korzystamy z podręczników. Zamiast tego uczysz się z nowoczesnych, przydatnych ćwiczeń i materiałów, a nauka jest dla Ciebie świetną przygodą. Zobacz skuteczne lekcje online!


Lekcje online są dla Ciebie jeśli:

  • Brakuje Ci okazji do mówienia po angielsku.
  • Czujesz, że ucieka Ci to, czego się dotychczas nauczyłaś.
  • Chcesz się rozgadać po angielsku.
  • Zależy Ci, żeby przenieść Twój angielski na wyższy poziom.
  • Chcesz czuć się pewnie rozmawiając na różne tematy.

Zapisz się na darmowe 15-minutowe spotkanie

Chcesz zapisać się na lekcje angielskiego, zapisz się najpierw na darmową 15-minutową konsultację. Omówimy czego potrzebujesz i dopasujemy termin lekcji dla Ciebie. Zobaczysz też fragment przykładowej lekcji online.

Opinie o lekcjach online

"Polecam spotkania indywidualne, których przebieg można dopasować do siebie - tematy, forma lekcji. Na koniec dostajemy słownictwo, którego brakowało nam w czasie lekcji w formie fiszek. Lekcje odbywają się z dużą wyrozumiałością, cierpliwością, zrozumieniem i w bardzo przyjemnej atmosferze. Taka forma pomogła mi zacząć mówić po angielsku, a z tym miałam duży problem 🙂" - Karolina


"Lekcje są super ofertą dla tych, którzy chcą rozwijać swój angielski niezależnie od miejsca i czasu. Moim największym problemem była płynność w mówieniu i organizacja czasu na naukę. Szukanie odpowiednich słówek, pytania o poprawność gramatyczną, organizacja czasu na dojazdy na lekcje – to tylko kilka moich wyzwań. Spotkania z Ewą pomogły mi przełamać bariery w komunikacji dzięki inspirującej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb i zainteresowań tematyce zajęć. Bardzo cenię sobie pozytywną atmosferę na lekcjach, przygotowanie prowadzącej i ciekawe zadania w formie podkastów czy quizów. Po każdej lekcji wzbogacam się o porcję nowych słówek, inspirujących myśli i zadowolenie z tego, że coraz płynniej mówię po angielsku. Dla mnie to coś więcej niż efektywna nauka - to spotkanie przy kawie – ciekawe rozmowy po angielsku i pogodne nastawienie do życia. Gorąco polecam ☕️"- Ania


"Uczę się angielskiego z Ewą od ponad roku. Mam małe dzieci, więc potrzebowałam kogoś, kto dopasuje zajęcia do moich możliwości czasowych. Znałam już podstawy angielskiego, ale zupełnie nie umiałam wykorzystać tej wiedzy w praktyce. Mówienie było dla mnie ogromnym stresem. W tym momencie wypowiadam się swobodnie, choć oczywiście nadal mam mnóstwo braków w gramatyce i słownictwie. Umiem sobie jednak z nimi poradzić i już mnie nie blokują. Nasze lekcje są tak ciekawe i inspirujące, że traktuję je raczej jako odpoczynek niż pracę 🙂. Ewa jest niezwykle rzetelną i profesjonalną osobą, znakomicie radzi sobie z nauczaniem online, a do tego jako mama trójki dzieci świetnie rozumie ograniczenia innych mam. Bardzo ją polecam każdemu, komu zależy na efektywnej nauce!" - Monika


Masz pytania? Napisz lub zadzwoń.

[email protected]

+48 606 783 246

Autor kursu


Ewa Beczek
Ewa Beczek

Nauczycielka angielskiego, żona i mama trojga dzieci. Absolwentka anglistyki i psychologii z 12 –letnim doświadczeniem zawodowym. Twórczyni Happy Kids Talk: kursów angielskiego online dla zabieganych mam i podcastów pod tym samym tytułem. Opowiada w nich, jak skutecznie się uczyć i motywować, jak rozwijać talenty własne i swoich dzieci, a także jak organizować dom i kreatywnie spędzać czas z rodziną. Wierzy w metodę działania małymi kroczkami i pokazuje innym mamom, jak sprytnie wpleść naukę języka w napięty harmonogram codziennych obowiązków.