COFFEE TALK

Spotkania online dla mam, żeby ćwiczyć słownictwo i mówienie po angielsku.

Czy lubisz rozmowy z koleżankami przy kawie?
A gdybyś tak przy okazji mogła mówić po angielsku. Coffee Talk Ci to umożliwi.

Czy chciałabyś w każdym tygodniu poznawać nowe słówka i wyrażenia po angielsku, ćwiczyć angielski w rozmowach na interesujące dla Ciebie tematy, a jednocześnie zrelaksować się i wygodnie uczyć się angielskiego?

COFFEE TALK to kawiarnia online dla Mam. Spotkania w małej grupie i rozmowy po angielsku na interesujące, codzienne tematy. Dołącz do COFFEE TALK. To miejsce dla mam, takich jak Ty.

Spotkania COFFEE TALK

Co znajdziesz w COFFEE TALK?

 • Spotkania online po 60 minut, raz w tygodniu
 • Mała grupa, 4-6 osób + lektor
 • Sympatyczna atmosfera
 • Cykl 20 spotkań, każde obejmuje interesujący codzienny temat
 • Pakiet materiałów z praktycznym słownictwem po każdej lekcji
 • Praca domowa (dla chętnych), która jeszcze bardziej rozwinie Twoje umiejętności. Tak inspirująca i ciekawa, że będziesz ją chciała zrobić od razu
 • Możliwość kontynuacji kursu po zakończeniu (spotkania trwają do 01.07).
 


Masz 2 grupy do wyboru :)

środy, godz. 18.00-19.00

czwartki, godz. 10.00-11.00


Zapisz się na grupę poranną jeśli masz wolne poranki, a jeśli możesz spotykać się tylko wieczorami, to zapisz się na grupę wieczorną. Wybierz najlepszą opcję dla siebie.


START już 10.02 (środa) godz. 18.00 i 11.02 (czwartek) godz. 10.00!

 

COFFEE TALK jest dla Ciebie, jeśli:

 • Chcesz się rozgadać po angielsku.
 • Chcesz rozszerzać swoje słownictwo i poznawać nowe wyrażenia.
 • Brakuje ci okazji do mówienia po angielsku.
 • Czujesz, że ucieka Ci to, czego się dotychczas nauczyłaś.
 • Zależy Ci, żeby przenieść Twój angielski na wyższy poziom.
 • Chcesz czuć się pewnie rozmawiając na różne tematy.

Zapisz się na spotkania CoffeeTalk!

Napisz na [email protected] i zarezerwuj miejsce już dziś!

35zł/za każdą lekcję
(przy zapisie do 06.02 cena to 27zł/spotkanie)

albo

Umów się na darmową 30-minutową lekcję próbną, żeby zobaczyć jak wygląda spotkanie Coffee Talk i sprawdzić, czy to dla Ciebie.

Jak wyglądają spotkania w COFFEE TALK?

 • Raz w tygodniu spotykamy się online w COFFEE TALK. To miejsce, do którego dostaniesz link. Wystarczy kliknąć i od razu przeniesiesz się na spotkanie.
 • Każde spotkanie trwa 60 minut. Spotkanie jest po angielsku. Nie stresuj się jednak. Uczestniczysz w mówieniu tyle, ile chcesz.
 • Maksymalnie wykorzystamy ten czas, żebyś to Ty mówiła po angielsku. Możesz liczyć na pakiet materiałów, które pomogą Ci się rozgadać po angielsku. Dodatkowo otrzymasz wskazówki, które sprawią, że Twoje wypowiedzi będą coraz płynniejsze.
 • Do każdego spotkania dostaniesz materiały na platformie kursu. To ćwiczenia rozszerzające słownictwo i materiały z lekcji. Wszystko w jednym miejscu.
 • Dostaniesz też pracę domową (dla chętnych), dzięki której jeszcze lepiej utrwalisz treści ze spotkania i rozwiniesz słownictwo. Materiały znajdziesz na platformie kursu.
 • Jeśli nie możesz uczestniczyć w spotkaniu, to nie ma żadnego problemu. Płatność za spotkania, na których jesteś nieobecna będzie odliczona.

grupa wieczorna: środy, godz. 18.00

grupa poranna: czwartki, godz. 10.00

START już 10.02 (środa) godz. 18.00 i 11.02 (czwartek) godz. 10.00!

Czy poziom zajęć będzie dla Ciebie?

Tak, jeśli potrafisz mówić po angielsku. Nawet jeśli wydaje Ci się, że Twoje słownictwo jest ubogie, a zdania nie całkiem gramatyczne.

Możesz też umówić się na darmową 30-minutową lekcję próbną, żeby sprawdzić czy nauka angielskiego w Coffee Talk sprawi Ci przyjemność i to właśnie sposób na Twoją naukę angielskiego. Zapraszam na lekcję próbną!


Zapisz się do COFFEE TALK, gdzie pomogę Ci rozgadać się po angielsku. Możesz liczyć na angażujące tematy i systematyczną dawkę motywacji w każdym tygodniu.


Chcesz dowiedzieć się więcej, napisz na [email protected]


Zapisz się już dziś! Limit miejsc to 6 osób.

DO WYBORU 2 GRUPY

środy, godz. 18.00-19.00

czwartki, godz. 10.00-11.00


START ZAJĘĆ

10.02.2021, środa godz. 18.00-19.00

lub

11.02.2021, czwartek godz. 10.00-11.00


Koszt

35zł/za każdą lekcję
(przy zapisie do 06.02 cena to 27zł/spotkanie)

Zajęcia będą odbywać się co tydzień w środy lub czwartki. Płacisz z góry za dany miesiąc zajęć. Jeśli nie możesz być na zajęciach, zostanie to odliczone.

 

Chcesz sprawdzić, czy Coffee Talk jest dla Ciebie?

Zapisz się na darmowe zajęcia próbne. To indywidualne zajęcia, które trwają ok. 30 minut. Będziesz mogła ze mną porozmawiać i odpowiem na Twoje pytania. Będzie też czas na rozmowę po angielsku i ćwiczenia podobnie jak w Coffee Talk. Oczywiście jeśli tylko masz ochotę sprawdzić jak to wygląda w praktyce :)

ZAPISZ SIĘ NA PRÓBNE ZAJĘCIA (DARMOWE) - wybierz termin

lub napisz do mnie, żeby się umówić na [email protected]COFFEE TALK 2021

20 spotkań, na których ćwiczysz słownictwo i mówienie po angielsku

Zajęcia będą raz w tygodniu w środę lub czwartek. Każde spotkanie to nowy interesujący temat i pakiet praktycznego słownictwa. W sumie to aż 20 ciekawych różnych tematów, a zajęcia zaplanowane są od 10.02 do 01.07.2021.

Napisz na [email protected]pykidstalk.pl i zapisz się już dziś!

Autor kursu


Ewa Beczek
Ewa Beczek

Nauczycielka angielskiego, żona i mama trojga dzieci. Absolwentka anglistyki i psychologii z 12 –letnim doświadczeniem zawodowym. Twórczyni Happy Kids Talk: kursów angielskiego online dla zabieganych mam i podcastów pod tym samym tytułem. Opowiada w nich, jak skutecznie się uczyć i motywować, jak rozwijać talenty własne i swoich dzieci, a także jak organizować dom i kreatywnie spędzać czas z rodziną. Wierzy w metodę działania małymi kroczkami i pokazuje innym mamom, jak sprytnie wpleść naukę języka w napięty harmonogram codziennych obowiązków.