BOOK CLUB dla Mam

Ciekawe rozmowy o inspirujących książkach po angielsku

Czy chcesz spotykać się w małej grupie i rozmawiać o ulubionych książkach, a jednocześnie ćwiczyć swój angielski?

Marzysz o tym, żeby mieć systematyczną możliwość mówienia po angielsku? Chciałbyś uczyć się angielskiego rozmawiając w ciepłej atmosferze o interesujących książkach?

BOOK CLUB dla Mam to spotkania online raz w tygodniu, na których w małej grupie będziemy rozmawiać o fragmencie książki. Jeśli brakuje Ci okazji do mówienia po angielsku, to znajdziesz na to sposób w Book Club dla Mam.


 

Spotkania Book Club w czwartki o godz. 19.00

BOOK CLUB dla Mam jest dla Ciebie, jeśli:

 • chcesz się uczyć angielskiego rozmawiając o książkach, które Cię interesują
 • znasz angielski, ale brakuje Ci okazji do mówienia
 • lubisz spotkania w grupie kobiet
 • zależy Ci, żeby ćwiczyć mówienie po angielsku bez wychodzenia z domu
 • lubisz praktyczne rozwiązania 2 w 1, gdzie czytasz fragment książki po angielsku, a następnie rozmawiasz o wybranym rozdziale w małej grupie


Przeczytaj rozdział inspirującej książki i spotkaj się w małej grupie, żeby porozmawiać po angielsku o przeczytanym fragmencie. Książki są wybierane dla Mam i inspirują do wychowywania szczęśliwych dzieci. Dodatkowo książki są w oryginale po angielsku, ale język jest przystępny i zachęcający do czytania. Zobacz fragment przykładowej książki.

BOOK CLUB dla Mam

Co znajdziesz w Book Club?

 • Spotkania online po 60 minut, raz w tygodniu
 • Mała grupa, 4-6 osób + lektor
 • Fragmenty książki w pdf lub epub (po angielsku)
 • Spotkania w grupie mam i ciekawe rozmowy o książkach

Spotkania Book Club w czwartki o godz. 19.00

Zapisz się na spotkania Book Club dla Mam!

Napisz na [email protected] i zarezerwuj miejsce!

Cena 35zł / spotkanie

Dołącz do Book Club dla Mam w dowolnym tygodniu (jeśli jest miejsce w grupie).


Jak wyglądają spotkania w BOOK CLUB?

 • Co tydzień w czwartki o godzinie 19.00 spotykamy się online w Book Club. To miejsce, do którego dostaniesz link. Wystarczy kliknąć i od razu przeniesiesz się na spotkanie.
 • Każde spotkanie trwa 60 minut i rozmawiamy o jednym rozdziale z książki. Spotkanie jest zorganizowane w taki sposób, że każdy po kolei ma możliwość opowiadać o swojej opinii.
 • Spotkanie jest po angielsku. Nie stresuj się jednak. Uczestniczysz w mówieniu tyle, ile chcesz.
 • Minimum tydzień przed spotkaniem dostaniesz dostęp do fragmentu książki w pdf lub epub (po angielsku). Zaczynamy od książki "Mindful Discipline" S.Shapiro, Ch. White, pobierz przykładowy fragment książki. Zobacz jak Ci się czyta po angielsku.
 • Otrzymasz też ogólne pytania do rozdziału, które będziemy omawiać w trakcie spotkania. To pozwoli Ci się zastanowić i przygotować do spotkania w Book Club.
 • Jeśli nie możesz uczestniczyć w spotkaniu, to nie ma żadnego problemu. Każdy rozdział to osobny temat, więc nic Ci nie umknie. Za spotkania, na których jesteś nieobecna nie płacisz.

Spotkania w BOOK CLUB są świetną okazją na mówienie po angielsku i właśnie na to wykorzystamy czas. Nie będziemy na nich czytać. Czas na czytanie będzie przed spotkaniem, a fragment książki dostaniesz tydzień wcześniej. Jeśli nie zdążysz przeczytać rozdziału na spotkanie Book Club, to nic się nie szkodzi. Rozdziały to tematy, o których możesz rozmawiać nawet jeśli nie przeczytałaś fragmentu. Zawsze też możesz najpierw posłuchać co mówią inne Mamy, żeby potem opowiedzieć o tym, co Ty myślisz.Zapisz się do BOOK CLUB dla Mam, gdzie spędzisz miło czas i porozmawiasz po angielsku. Co tydzień poczujesz się zmotywowana do czytania i mówienia po angielsku!


Chcesz dowiedzieć się więcej, napisz na [email protected]


Zapisz się na spotkania Book Club dla Mam!

Koszt 35zł/ za spotkanie

Zajęcia będą odbywać się co tydzień w czwartki. Płacisz z góry za dany miesiąc zajęć. Jeśli nie możesz być na zajęciach, zostanie to odliczone.


Napisz na [email protected] i zarezerwuj miejsce!

 

Autor kursu


Ewa Beczek
Ewa Beczek

Nauczycielka angielskiego, żona i mama trojga dzieci. Absolwentka anglistyki i psychologii z 12 –letnim doświadczeniem zawodowym. Twórczyni Happy Kids Talk: kursów angielskiego online dla zabieganych mam i podcastów pod tym samym tytułem. Opowiada w nich, jak skutecznie się uczyć i motywować, jak rozwijać talenty własne i swoich dzieci, a także jak organizować dom i kreatywnie spędzać czas z rodziną. Wierzy w metodę działania małymi kroczkami i pokazuje innym mamom, jak sprytnie wpleść naukę języka w napięty harmonogram codziennych obowiązków.